EBRO-ARMATUREN

                           
TÜRKİYE    
 
 
flag

EBRO Türkiye  
     Firmamız hakkında > Hedeflerimiz > 
   
 
 

Müşteri Memnuniyeti


Müşteri memnuniyeti başarımızdaki en büyük önceliktir. Müşterilerimizin isteklerinin yerine getirilmesi şirketimizin her çalışanının öncelikli sorumluluğudur. Müşterilerimizle ortak çalışmalarımızı koruyarak ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda gerekli bilgileri edinip, analiz ve değerlendirmeler sonucu elde edilen bu bilgiler neticesinde müşterilerimizin özel taleplerine mükemmel sonuçlara ulaşan yenilikçi ürün ve çözümler sunuyoruz.

Çalışanlarımız Yeterlilik ve Motivasyon


Sadece memnun çalışanlar görevlerinde başarıya ulaşmak için tam performans gösterirler. İyi eğitimli, bilgili ve yüksek motivasyonlu çalışanlarımız başarımız için temel oluştururlar. Eğitim ve düzenli iç iletişim ile gelen başarılarımız şirketimizin potansiyelini sürekli arttıracaktır.

Ekonomik Başarı


Ekonomik başarı varlığımızın güvenli bir şekilde devam etmesini ve personelimizin sürekliliğini sağlamaktadır. Verimlilik optimizasyonu ve kararlılık , kusursuz çalışmamız ve gelişimimizin devamını sağlar, bu yüzden vazgeçilmezdir. Sorumluluklu, proses odaklı yönetim sistemi, başarıyı elde etmemiz için bir enstrüman olarak hizmet edecektir. Ekonomik başarıya odaklanmamızın yanısıra, topluma ve çevreye olan sorumluluklarımızı da üstlenmekteyiz.

Tedarik Ortaklarımız


Tedarikçilerimiz ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini önemli ölçüde etkiler. Tedarikçilerimiz ile kurduğumuz doğru iletişim ve düzenli bilgi alışverişi ile sürekli bir gelişim , aynı zamanda kaliteli hizmet ve maliyetlerin azalması anlamına gelmektedir.

Kurum Kültürü


Kurum kültürü, şirketimizin günlük beraberliğinde ve kayda değer olarak şirketimizin genel başarısında müşterek sorumludur. İşbirliğimiz iç direktifler doğrultusunda tedarik-müşteri ilişkilerinde tecrübelendirilmektedir. Her çalışanımız ortak anlayış ve görev üstlenmek için isteklidir ve yöneticilerimiz bu kararlılıkta örnektir.

EBRO ARMATUREN Vana ve Otomasyon Sistemleri • İstanbul TÜRKİYE • Tel. (216) 364 99 03 - 04 • Faks (216) 364 99 16 • E-Mail: teknik@ebro.com.tr
Bröer Grubu şirketidir.